Linkdeposu

 

 

   English 

Register   
Tuesday, December 12, 2017
Anasayfa

Tıbbi makale çeviri hizmetleri

 

HAKEMLİ DERGİLERE VE KONGRELERE ÇALIŞMALARINIZI GÖNDERMEK ARTIK ÇOK KOLAY! 
 

 

ManuscriptDoctor bilimsel çalışma yapan araştırmacıların, akademik ve özel kuruluşların, uluslararası hakemli dergilere yayınlanmak üzere gönderdikleri makalelerin İngilizce olarak hazırlanmasına yönelik, geniş bir yelpazede yer alan destek hizmetleri vermektedir.

 

 

Uluslararası hakemli dergilerin makalenizi değerlendirirken dilini ve formatını dikkate aldıkları göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Birçok değerli çalışma yabancı dil engeli yüzünden uluslararası dergilerde yayınlanma şansını yitirmektedir.

ManuscriptDoctor İngilizce olarak yayınlanan dergilere gönderilen çalışmalar ile ilgili olarak, çalışma tasarımı, istatistiksel çalışma, tıbbi makale metninin yazımına destek hizmetleri veya makale taslağının hazırlanması, kritik değerlendirme, dil açısından düzeltme, Türkçe’den İngilizce’ye tıbbi çeviri, uzmanlık tezinin makale olarak hazırlanmasına destek hizmetleri, dergi seçimine ve gönderime destek hizmetleri ve revizyon işlemleri gibi hizmetleri vermektedir.

Kuruluşumuz son 10 yıl içerisinde1000’den fazla çalışmanın gönderimine destek vermiştir. Bu konudaki deneyimimiz hizmetlerimizin yayınların kabul edilme olasılığını ciddi düzeyde arttırdığını göstermiştir.

 

Bu deneyimi sizinle de paylaşmaya hazırız….
 
 
HİZMETLER

 

Tıbbi tercüme hizmetleri

ManuscriptDoctor tıbbi dergilere yayınlanmak üzere gönderilen makalelerin İngilizce olarak hazırlanmasına yönelik tıbbi tercüme, tıbbi yazım, kritik inceleme ve düzenleme gibi destek hizmetleri vermektedir.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız...

  
ÖN İNCELEME

 Medikal makale çeviri hizmetleri

Çalışmanızı ön değerlendirme yapılmak üzere bize e-mail ile gönderebilirsiniz. İnceleme sonrasında verilebilecek hizmetler ile ilgili ayrıntılı önerilerimiz size iletilecektir.

İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız

 


  

 

 

Copyright 2002 by Net Yayıncılık Ltd.   |  Privacy Statement  |  Terms Of Use